Інформація про умови та строки проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2018-2019 роках

31-08-2018 12:40 169
категорія: Оголошення


1. м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,45-в. Площа ділянки - 0,0286 га. Цільове призначення земельної ділянки - для обслуговування складу. Мета проведення незалежної оцінки - викуп. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки - 320900,92 грн.

2. м. Білгород-Дністровський, вул. Провадійська,13-в. Площа ділянки - 0,0060 га. Цільове призначення земельної ділянки - для обслуговування магазину. Мета проведення незалежної оцінки - викуп. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки - 42352,20 грн.

3. м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,54-а. Площа ділянки - 0,0082 га. Цільове призначення земельної ділянки - для обслуговування будівлі офісу. Мета проведення незалежної оцінки - викуп. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки - 81015,19 грн.

4. м. Білгород-Дністровський, вул. Московська,13-а. Площа ділянки - 0,0368 га. Цільове призначення земельної ділянки - для обслуговування промтоварного магазину. Мета проведення незалежної оцінки - викуп. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки - 330555,57 грн.

До участі в конкурсі можуть бути допущені:

- суб’єкти оціночної діяльності, які мають ліцензію на виконання землеоціночних робіт, отриману відповідно до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”.

Конкурсну документацію претенденти подають до Білгород-Дністровської міської ради на ім’я міського голови (до загального відділу).Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів, які подаються на конкурс належать:

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копії установчих документів претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звітів про оцінку земельних ділянок;

- письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки земельних ділянок та підписання звітів про оцінку земельних ділянок, завірені їхніми особистими підписами;

- копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт, видана центральним органом виконавчої влади з питань землеоціночних ресурсів;

- інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаюся ним, з незалежної оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок тощо). Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, якщо він не зазначений в інформації про проведення конкурсу.

Конкурсну документацію слід подавати на ім’я міського голови не пізніше ніж за десять робочих днів до оголошеної дати проведення конкурсу, за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,56, каб. №210.

Конкурс відбудеться «02» жовтня 2018 року об 11.00 за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська,56, каб. №103. Тел. для довідок 3-52-58.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44