Діяльність управління соціальної політики за період з 22.01 по 26.01.2018 року

25-01-2018 15:50 133
категорія: Соцзахист


Управління соціальної політики постійно здійснює функції розпорядника коштів, що надходять з різних джерел фінансування.

Управлінням за період з 22.01 по 26.01.2018 року перераховані кошти на загальну суму 339 395,98 грн.

ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ - 315 315,98 грн.

Компенсація громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС - 53 087,40 грн.

Щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання - 262 228,58 грн.

ЗА РАХУНОК СУБВЕНЦІЇ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ МІСЦЕВИМ БЮДЖЕТАМ - 24 080,00 грн.

Державна соціальна допомога при народженні дитини - 24 080,00 грн.

КРЕДИТОРСЬКА ЗАБОРГОВАНІСТЬ станом на 26.01.2018 р. становить 9 679 348,17 грн.

Компенсація підприємствам, які надають послуги пільговому контингенту за житлово-комунальні послуги та субсидії населенню - 9 678 097,01 грн.

Компенсація Одеської дистанції сигналізації та зв'язку за абонплату пільговому контингенту - 303,81 грн.

Компенсація за квитки в залізничному транспорті особам, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС - 947,35 грн.

24 січня 2018 року проведено брифінг за участю начальника відділу грошових виплат та компенсацій Ніколаєвої В.В. та представників ЗМІ міста з питань:

- змін, внесених до Закону України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми”;

- розмірів прожиткових мінімумів та розмірів виплат деяких видів державних допомог у 2018 році;

- порядку надання та призначення населенню житлових субсидій.

З метою вдосконалення та посилення рівня соціального захисту населення міста; підвищення кількості та якості соціальних послуг, спрямованих на підвищення життєвого рівня ветеранів війни та праці, малозабезпечених громадян, осіб з інвалідністю, одиноких пенсіонерів, забезпечення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, осіб, які переміщені з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції; сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах шляхом вирішення питань їх соціально-побутового обслуговування, надання адресної цільової допомоги, послуг та виконання окремих робіт за рахунок коштів бюджету міста, в рамках реалізації міської цільової Програми “Соціальний захист” на 2018-2020 роки, 25 січня 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. відбулося засідання координаційної ради з питань соціального захисту населення. У ході засідання прийнято рішення:

- 3 заявникам надати одноразову допомогу на поховання померлих родичів;

- 3 заявникам надати дозвіл на користування пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;

- 6 законним представникам дітей військовослужбовців надати щомісячну грошову допомогу;

- 3 учасникам АТО надати одноразову грошову допомогу;

- 344 учасникам АТО надати 25% пільги на комунальні послуги;

- 5 заявникам призначити субсидію у винятковому випадку;

- 6 особам похилого віку, які у лютому відзначатимуть 90, 95-річний ювілей, надати адресну допомогу;

- 6 законним представникам дітей з інвалідністю, прикутим до ліжка, 10 особам з інвалідністю по зору, 2 сім'ям, в яких мешкає двоє і більше осіб з інвалідністю надати 75 кВт електроенергії безкоштовно щомісячно протягом 2018 року;

- відповідно до подання міської спілки ветеранів війни в Афганістані і військових конфліктів в інших зарубіжних країнах “Долг” 4 вдовам та матерям військовослужбовців, які загинули при виконанні інтернаціонального обов'язку в Афганістані надати 50% пільг на житлово-комунальні послуги;

- на підставі подання управління охорони здоров'я 14 дітей першого року життя забезпечити молочними сумішами у лютому місяці 2018 року.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 року № 365 “Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам”, з метою своєчасного призначення (відновлення) ВПО усіх видів допомог управлінням соціальної політики  24 січня 2018 року під головуванням начальника управління освіти, сім'ї, молоді та спорту, на яку покладено виконання повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мунтьян Т.О. проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування, у ході якого 16 особам подовжено соціальні виплати.

З метою забезпечення реалізації та гарантування закріпленого Конституцією України права на звернення громадян, Закону України „Про звернення громадян” протягом звітного періоду управлінням надано відповіді на 12 звернень громадян, 11 звернень, що надійшли на урядову гарячу лінію.

Надійшло до управління за цей час 30 звернень громадян.

Питання, які спонукали громадян до звернень:

- видача довідок, посвідчень

- надання матеріальної допомоги на поховання

- надання матеріальної допомоги громадянам зі скрутним становищем

- надання матеріальної допомоги стомованим хворим

- надання одноразової допомоги учасникам АТО

- надання матеріальної допомоги на дітей віслужбовців, які перебувають в зоні бойових дій АТО

- запит особової справи отримання допомог

- припинення, нарахування субсидії

- питання припинення/ поновлення пільг

- питання нарахування/припинення виплат допомог

- питання несвоєчасної виплати державних допомог

Всі документи виконуються своєчасно.

Відповідно до Конституції України державою встановлюється гарантований рівень матеріальної підтримки сімей з дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей і спрямований на забезпечення пріоритету державної допомоги сім’ям з дітьми у загальній системі соціального захисту населення.

Державні допомоги сім’ям з дітьми, призначаються та виплачуються управлінням соціальної політики за місцем проживання батьків (опікунів, усиновителів), виплата яких здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України у вигляді субвенцій місцевим бюджетам.

За звітний період управлінням прийнято 113 заяв для призначення державних допомог, призначено державні допомоги 103 сім'ям.

Для реалізації прав споживачів житлово-комунальних послуг на отримання субсидій та з метою соціального захисту малозабезпечених верств населення управлінням прийнято 5 заяв для призначення житлових субсидій, призначено субсидії по 5 особовим справам.
Запити та запрошення
надсилати за адресою: ob.otdel@ukr.net
(Загальний відділ Білгород-Дністровської міської ради)

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
тел. 8 (04849) 3-59-40

Білгород-Дністровська міська рада
67700,Україна
м. Білгород-Дністровський
вул. Михайлівська, 56
тел. 8 (04849) 2-24-44